Перейти до змісту

Побудова маршруту від Ворожби до Сум з подальшим продовженням до Харкова


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. У відповідному розділі бачив, що були пропозиції зробити маршрут через Суми до Харкова (неелектрифіковану ділянку), але тему закрили і ні до чого ця пропозиція не дішла. Тому хочу запропонувати будівникам маршрутів взятися за побудову цього напрямку. Можливо продовжити існуючий маршрут до Ворожби, якщо це можливо. Від себе можу додати фотоматеріали по сумському вокзалу і посильну допомогу у створенні текстур. В побудові маршрутів, скажу одразу, я профан, тому допомогти можу лише по своїй спеціалізації - графічне оформлення і звукове оформлення. Буду вдячний, якщо хтось відгукнеться. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете написати зараз та зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь, щоб опублікувати від імені свого облікового запису.
Примітка: Ваш пост буде перевірено модератором, перш ніж стане видимим.

Гість
Відповісти на цю тему...

×   Вставлено із форматуванням.   Відновити форматування

  Дозволено використовувати не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудована.   Відображати як звичайне посилання

×   Ваш попередній контент було відновлено.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставляти зображення безпосередньо. Завантажуйте або вставляйте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань.