Перейти до змісту
  • 0

Кто поможет как ускорить время в сценарии(если это возможно,конечно).


2020figa

Питання

Кто поможет как ускорить время в сценарии(если это возможно,конечно).Я просто долго уже играю и не знаю как.

Змінено користувачем 2020figa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 відповідей на це питання

Рекомендовані повідомлення

  • 0

Ctrl и стрелка вверх. Но в сценариях не рекомендовано перематывать время т.к сбивается встречный трафик

Змінено користувачем Sergej-lyashhuk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

сбивается не только трафик, но и временные задержки на  маневровых треках - в момент промотки времени, симулятор считает треки со знаком минус (те на которых маневры локомотива) уже "проехаными" и их временные паузы тоже проматываются до нуля и ... глюки на маневрах обеспечены

Змінено користувачем irasrom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Зачем это делать? Миллиард раз было сказано, что сценарий после такого работает не правильно? В чем смысл тогда? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
11 часов назад, Olegych сказал:

В чем смысл тогда?

Я думаю дело в пробе тормозов перед отправлением... или кому-то лень "ждать" до открытия выходного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете написати зараз та зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь, щоб опублікувати від імені свого облікового запису.
Примітка: Ваш пост буде перевірено модератором, перш ніж стане видимим.

Гість
Відповісти на питання...

×   Вставлено із форматуванням.   Відновити форматування

  Дозволено використовувати не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудована.   Відображати як звичайне посилання

×   Ваш попередній контент було відновлено.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставляти зображення безпосередньо. Завантажуйте або вставляйте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань.